BDSM Masáž

Co je BDSM masáž?

„BDSM masáž“ je specifický typ masáže, který kombinuje prvky z praktik BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism) s masérskými technikami. Tato masážní technika je určena pro ty, kteří mají zájem prozkoumávat svět BDSM a erotické hry.

BDSM masáž může zahrnovat prvky jako fixace, disciplinární techniky, dominance a podřízenost, sadismus (prožívání rozkoše z působení bolesti) a masochismus (prožívání rozkoše z podřízenosti nebo bolesti).

Je důležité si uvědomit, že BDSM masáž je prováděna za dohodnutých podmínek a respektuje hranice a souhlas všech zúčastněných stran. Je to forma erotického herectví a vzájemného souhlasu, kde klíčové prvky jsou bezpečí, komunikace a respekt k účastníkům.

Je důležité mít na paměti, že BDSM masáž vyžaduje zkušeného a kompetentního maséra nebo masérku, který/á je seznámen/a s praktikami BDSM a má dovednosti v zacházení s možnými riziky a bezpečnostními aspekty. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet BDSM masáž, je důležité najít odborníka, který je schopen poskytnout tuto službu s ohledem na bezpečnost a respekt ke klientovi. Pro ty, kteří mají zájem vyzkoušet BDSM masáž, je klíčové najít odborníka, který může poskytnout tuto službu s důrazem na bezpečnost a respekt k klientovi.

More To Explore

Do You Want Massage?

drop us a line and keep in touch

Pokoje

Vážení zákazníci, v průběhu listopadu 2023 jsme provedli rekonstrukci našich pokojů. Rozšířili jsme počet pokojů ze 3 na 5, modernizovali jsme je a zútulnili pro lepší zážitek z masáží.

UPOZORNĚNÍ

Tyto webové stránky nenabízejí sexuální služby. Webové stránky inzerují pouze jednotlivé masérky. Pro inzerci je nutné si pronajmout prostor salonu. Stránky jsou určeny pro osoby starší 18 let.