F.A.Q.

Vítejte v naší sekci častých otázek (FAQ) ohledně našich masážních služeb. Níže naleznete odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se rezervací volných termínů a našich specifických služeb. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat přes WhatsApp, SMS nebo telefonicky na číslo
+420 774 685 184. Zde jsou některé časté otázky a odpovědi k nim, které vám pomohou:

Ano, nabízíme erotické masáže; je však důležité si uvědomit, že naše erotické masáže se zaměřují výhradně na terapeutické a relaxační aspekty. Nezahrnují žádné explicitní ani sexuální služby. Naším hlavním cílem je poskytovat uklidňující a příjemný zážitek z masáže.

Samozřejmě! Nabízíme masáže pro ženy i páry. Ať už jste jednotlivec hledající relaxační masáž nebo pár, který chce společně zažít omlazující zážitek, přizpůsobíme se vašim specifickým potřebám. Naši profesionální terapeuti jsou zkušení v poskytování pohodlné a uklidňující atmosféry pro všechny naše klienty.

Ano, během masáže jsou povoleny lehké doteky po celém těle s výjimkou intimních partií. Naše vyškolené masérky mají zkušenosti s poskytováním profesionálního a respektujícího prostředí. Budou se starat o vaše pohodlí a dodržovat vhodné hranice během celého sezení.

Ano, nabízíme také masáže na hotel nebo v jiných prostorách. Pokud upřednostňujete masáž v pohodlí vlastního prostoru, jako je vaše domácnost nebo hotelový pokoj, můžeme zařídit, aby vás navštívil jeden z našich zkušených terapeutů. Prosím, informujte nás o vaší lokalitě při rezervaci, a za dodatečné poplatky může být účtováno za vyjížďkové služby.

Je ideální, když si rezervujete masážní termín dopředu, abyste si zajistili preferovaný volný termín. Nicméně, rádi přivítáme také klienty, kteří dorazí bez rezervace. Mějte však na paměti, že volné kapacity mohou být omezené, zejména během špičkových hodin. Pro zajištění hladkého a pohodlného zážitku doporučujeme rezervovat termín vždy, když je to možné.

Masážní termín si můžete objednat přes WhatsApp, SMS nebo zavoláním na číslo +420 774 685 184. Stačí nám poslat zprávu nebo nám zavolat a rádi vám pomůžeme s rezervací volného termínu.

Doporučujeme rezervovat masážní termín co nejdříve, abyste si zajistili preferovaný volný termín. V závislosti na naší dostupnosti se některé termíny mohou rychle zaplnit. Nicméně můžete také zkusit rezervovat i na poslední chvíli, kontaktujte nás prosím, abyste se informovali o dostupných možnostech.

Standardní délka masážního sezení se obvykle pohybuje mezi 30, 60, 90 a 120 minutami. Nicméně, můžeme nabídnout i kratší nebo delší délku masáže dle vašich přání. Prosím, při rezervaci termínu uvědomte nás o požadované délce masáže.

Samozřejmě! Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s jakýmikoli dalšími otázkami nebo obavami týkajícími se našich masážních služeb. Neváhejte nás kontaktovat přes WhatsApp, SMS nebo telefonicky na číslo +420 774 685 184 a náš tým zákaznické podpory vám poskytne potřebné informace.

Pokoje

Vážení zákazníci, v průběhu listopadu 2023 jsme provedli rekonstrukci našich pokojů. Rozšířili jsme počet pokojů ze 3 na 5, modernizovali jsme je a zútulnili pro lepší zážitek z masáží.

UPOZORNĚNÍ

Tyto webové stránky nenabízejí sexuální služby. Webové stránky inzerují pouze jednotlivé masérky. Pro inzerci je nutné si pronajmout prostor salonu. Stránky jsou určeny pro osoby starší 18 let.