Merry

Merry

Věk: 24
Velikost poprsí: 3
Výška: 165cm
Váha: 52kg

Fotky:

Vítejte ve světě smyslnosti a relaxace! Ahoj, jsem Merry, váš průvodce do světa tantra masáží a duchovní rovnováhy. Jmenuji se Merry a má vášeň spočívá v umění tantra masáží. Cestuji po světě, abych neustále zdokonaloval/a své řemeslo. Skrze své doteky a techniky naplněné energií vám nabízím možnost prožít hlubokou harmonii těla a duše. Mým cílem je vám poskytnout nezapomenutelný zážitek, který vás naplní relaxací, radostí a klidem. Ať už jste nováček nebo zkušený cestovatel na cestě tantra masáží, mé sezení jsou přizpůsobena vašim potřebám. Ať už jste nováček nebo zkušený cestovatel na cestě tantra masáží, mé sezení jsou přizpůsobena vašim potřebám. Prozkoumat svět Tantra masáží a společně se vydat na tuto jedinečnou cestu, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím mého webu nebo telefonicky. S velkou netrpělivostí se těším na vaše přivítání ve svém světě. Přijďte a zažijte smyslovou přívalu, která vás posune směrem k vnitřní rovnováze.

Pokoje

Vážení zákazníci, v průběhu listopadu 2023 jsme provedli rekonstrukci našich pokojů. Rozšířili jsme počet pokojů ze 3 na 5, modernizovali jsme je a zútulnili pro lepší zážitek z masáží.

UPOZORNĚNÍ

Tyto webové stránky nenabízejí sexuální služby. Webové stránky inzerují pouze jednotlivé masérky. Pro inzerci je nutné si pronajmout prostor salonu. Stránky jsou určeny pro osoby starší 18 let.