Adelina

Adelina Profile

Věk: 26
Velikost poprsí: 2
Výška: 168cm
Váha: 54kg

Fotky:

Okouzlující Adelina, která má zkušenosti s masáží tělo na tělo, bezvadně provede, jakoukoli erotickou masáž a díky ní se budete cítit naprosto vzrušeně a poté plně obnoveni a uvolněni. Najde přístup ke každému hostu a její krásné tělo, příjemný hlas a talentovaný pár rukou uklidní všechny Vaše starosti. Adelina je nejen atraktivní, ale i mistryní svého řemesla. Nikdy nepřestává zdokonalovat své masážní skluzavky a techniky tření těla. Přijďte na nezapomenutelné sezení Erotické masáže v Praze s touto skvělou masérkou. Adelina je připravena se k vám přiblížit! Věnujte prosím pozornost, pro speciální požadavky nám napište přes WhatsApp

Pokoje

Vážení zákazníci, v průběhu listopadu 2023 jsme provedli rekonstrukci našich pokojů. Rozšířili jsme počet pokojů ze 3 na 5, modernizovali jsme je a zútulnili pro lepší zážitek z masáží.

UPOZORNĚNÍ

Tyto webové stránky nenabízejí sexuální služby. Webové stránky inzerují pouze jednotlivé masérky. Pro inzerci je nutné si pronajmout prostor salonu. Stránky jsou určeny pro osoby starší 18 let.