Šťastný nový rok 2024

Oslavujme

Odpočívejte a relaxujte.Fox vám dává příležitost vyhrát: a mnoho různých zajímavých nabídek a výher...zkontrolujte své štěstí a prožijte nezapomenutelný Nový rok se salonem **Fox**.

Pravidla

 1. Doba trvání akce: Akce trvá od 10:00 hodin dne 31. prosince 2023 do 2:00 hodin dne 1. ledna 2024.

 2. Jak se zúčastnit: V průběhu akce musí účastníci navštívit salon Fox a zakoupit si libovolnou službu. S každým nákupem obdrží účastník los pro vstup do soutěže.

 3. Výběr výherců: Výherci budou vybráni náhodným losováním, které proběhne bezprostředně po skončení akce. Výherci budou informováni prostřednictvím uvedených kontaktních údajů.

 4. Ceny:

  • Hlavní cena: 1 hodina nezapomenutelné erotické masáže.
  • Další ceny: Dárkové masáže, služby navíc a různé další zajímavé nabídky.
 5. Vyhlášení vítězů: Výherci budou informováni e-mailem nebo telefonicky. Pokud výherce neodpoví do 48 hodin od oznámení, cena propadá a bude vybrán náhradní výherce.

 6. Podmínky nároku na výhru: Podmínky pro získání výhry: Výhru je nutné vyzvednout do 1 měsíce od oznámení výherce. Ceny nelze převést na jinou osobu ani vyměnit za hotovost.

 7. Omezení: Zaměstnanci salonu Fox a jejich rodinní příslušníci se nemohou účastnit. Účastníci musí splňovat podmínku věku 18 let.

 8. Souhlas s podmínkami: Účastí v soutěži vyjadřují účastníci souhlas s těmito pravidly a podmínkami.

 9. Ochrana osobních údajů: Salón Fox zaručuje, že všechny osobní údaje poskytnuté pro účely soutěže budou použity výhradně pro účely této soutěže a nebudou poskytnuty třetím stranám.

More To Explore

Do You Want Massage?

drop us a line and keep in touch

Pokoje

Vážení zákazníci, v průběhu listopadu 2023 jsme provedli rekonstrukci našich pokojů. Rozšířili jsme počet pokojů ze 3 na 5, modernizovali jsme je a zútulnili pro lepší zážitek z masáží.

UPOZORNĚNÍ

Tyto webové stránky nenabízejí sexuální služby. Webové stránky inzerují pouze jednotlivé masérky. Pro inzerci je nutné si pronajmout prostor salonu. Stránky jsou určeny pro osoby starší 18 let.